Dr. Keith Orbit

13. ledna 2009 v 20:05 | Lightwild |  Profily
Jméno: Keith Orbit (příjmení změněno ve 22 letech)
Věk: neznámý, vzhled okolo 40
Povolání:Počítačový technik
Obor: umělá inteligence
Místo pobytu: Washington D.C.
Oči: modré
Vlasy:blond
Rodina: neznámo, s velkou pravděpodobnmostí stále svobodný,
E.D.I. - syn
Herec: Richard Roxburgh

Povaha

Keith Orbit je uznávaný génius, který se věnuje umělé inteligenci od svých 22 let. Při tom si změnil své původní příjmení na Orbit. Údajně se mu zdálo jeho původní, až moc obyčejné a pozemské. Doktor se často vyznačuje, jako docela pracovitý muž. Pokud má něco udělat tak s tím neotálí. Projevuje se u něj také mrzutost. Keith žije očividně sám a bez rodiny, a jako společnost si bere spíž práci. Přičemž se schází s jinými vědátory, aby poklábosily o vědě. Doktor si umí stát za svým názorem, a rozhodně se ho nebojí říct nahlas. Největší zvrat v jeho životě, ale asi zapříčinil E.D.I. Toho sestrojil na zakázku od amerického letectva. Vůbec ale netušil, co tím odstartoval. Ze začátku to pro něj byla další hračka se kterou si může hrát a která ho poslechne na slovo. Když, ale zjistil že se z Eddiho stala cítící bytost, tak tím byl nadšený. A rozhodně nejásal radostí, když měl Eddiemu vymazat paměť. Což se nakonec nestalo. Není jasné kam doktor odjel po návštěvě Aliašky. Eddie v něm, ale určitě zanechal něco nového. Dřív to pro něj byl výtvor, ale teď už citící bytost, a kdyby se tenkrát nerozdělili, možná by se mezi nimi vyvynulo rodičovské pouto mezi otcem a synem.

Vztahy a ostatní informace

Doktor má velice zvláštní vztah k Eddiemu. Jelikož je vidět, že žije sám tak je možné, že by k Eddiemu po nějaké době i přilnul. Doktor se z celé letky setkal pouze s Benem. A to za ne moc přijatelných podmínek. Takže se nepoznali natolik, aby mezi nimi znikl nějaký hlubší vztah. Doktor má pracovní vztah se svojí sekretářkou, avětšinu času tráví prací. Má také přátelský vztah s Georgem Cummingsem. Ten ho původně požádal o zakázku, aby sestrojil Ediho. Ten ho, ale postupně dohnal až k vymazání Eddiho paměti. Aby se uchoval projekt kvůli kterému byl sestrojený. Doktor vlastní velmi úspěšnou a uznávanou firmu, ale očividně mu v životě chybí naplnění. Edi by mohl být právě to,co by mohlo oživit doktorův stereotyp, práce a samoty. Keith se ho možná snažil i ochránit před vymazáním paměti. Když se skryl spolu s jeho hlavím počítačem aby ho nikdo nepoškodil. Oba mohli mít určitě hlubší společný vztah, ale nebylo jim toho dopřáno, když se museli rozdělit. A je jen otázkou jestlli se znovu shledají.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saga Saga | Web | 16. ledna 2009 v 15:05 | Reagovat

YES! Richarda miluju a říkala jsem si, odkud je ta fotka, kde je blond... Takže z tohoto filmu :) Tak to abych ho brzy skoukla.

2 Lightwild Lightwild | 16. ledna 2009 v 15:24 | Reagovat

Pravda Richard je skvělej, i v takhle hrozným filmu si zahrál dobře XD tenhle film není moc známej, protože se moc neprosadil, ale zkoukni ho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama