Postavy

13. ledna 2009 v 18:03 | Lightwild |  Postavy
Stealth začal jedním dobrodružstvím, při kterém se setkaly cesty několika lidí a hlavně jednoho malého letadla. A od té doby se připojilo dalších pár postav, které se do příběhů také zamotaly. Ať už jde o lidi, zvířata nebo stroje, tak zde je najdete. A vše o nich.


Velitel letky a jeden z nejlepších pilotů Spojených států. Tajně milující svou kolegyni. A EDIho partner, se kterým se velmi často pře a snaží se ho vychovat z té dětinskosti.

Stíhačka s umělou inteligencí. Miluje rockovou hudbu, stahování z netu a neposlouchání rozkazů. Patří k Benovi a často se chová jako zvědavé dítě, které strká nos kam nemá. a často se bije s Larisem.

Kara Wade
Jediná ženská pilotka v celé letce s velmi silnou osobností. Její partnerka je Kaelly. A obě si vedou líp neý jejich mužské protějšky.

Kaelly
Ediho mladší sestra. Velmi milá, laskavá a nesnášící boj. Má ji na starost Kara. stará se o všechnu vegetaci doma, a je velmi roztomilá.

Afroameričan s velkou zásobou vtipů, zálibou v létání a krásných ženách. Henry je dobrák od kosti a tak se i sdostal ke svému partnerovi Erniemu- žluté nablejskané Porsche.

Ernie
Žluté Porsche s ošlehaným stylem, patřící Henrymu potom, co ho našel a pomohl mu. Často podporující svého parrtnera s jeho nemravnými návrhy a vtipnými připomínkami.

Nadaný vědec provozující vlastní firmu a vytvářející umělou inteligenci. Otec a stvořitel všech tří stíhaček- Ediho, Kaelly a Larise. Jinak zarytý vědec, který nemá prý čas najít si ženskou.

Zarytý mechanik s citlivou a stydlivou povahou. Tim pomáhá kde se dá a jeho největším snem je stát se asistentem Keitha Orbita, který je jeho velkým vzorem.

Kate
Slečna s nadšením pro mechaniku a její studii. Kate je velmi nadaná mechanička a k týmu se připojila poté co jí Keith přijal, jako dalšího mechanika pro jeho děti. Tim si jí velice váží a možná k ní i něco cítí, ale říct jí to nedokáže.

Justin
Nadějný mladý závodník z Kanady, plný ideálů, optimismu a ochoty pomoct. V 18 letech našel Larise a postaral se o něj. Pochází ze závodnické rodiny a v této tradici pokračuje.

Laris
Nejstarší bratr Kaelly a Ediho. Laris je velmi hrdý, a neústupný. Spolu s Jusinem si dokázaly oba vybudovat skvělé jméno v závodním světě. A i přes jeho zřetelnou mrzutost a hrdost se stará o svojí rodinu, jako o to nejcenější na světě.

Capitain George Cummings
Kapitán hrdý na svou práci u letectva, a s krvežíznivostí střežící svůj tajný projekt. Tvrdý, neomilný a přísný. ale za to ví jak co udělat.

Capitain Dick Marshfield
Za svých let skvělý pilot, a černoch. Velící lodi Abrahama Lincolna. Vždy sai ví rady a podle všech skvělý velitel. Když Cummings je horká hlava, tak on je ta chladná.


Klikněte na přidat komentář pro hlasování v přidané anketě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sexy mother of the bride dresses sexy mother of the bride dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 11:01 | Reagovat

I really enjoyed the site so I used my Digg account to digg it - should help you
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama