Jsem snad chůva?

16. února 2009 v 18:48 | Lightwild |  Deník
Tak si to představte. Doktor si někam odjede a Eddieho nám tu nechá na krku. Víte vůbec, co to je mít ho na krku?

Zešílíte z něj! A já brzyy asi taky... Nechápu, jak to může doktor zvládat. Starat se o něj a neskončit v blázninci. Protože mě tam asi budete moct brzo navštívit. To bude, asi tím že Keitha poslouchá, a na mě z vysoka kašle. On je jeho otec, ale co mám dělat já? Co kdybych ho někam přivázal na vodítko a nechal ho tam? Aspoň dokud se Keith nevrátí. Taky si ho mohl vzít sebou =________=

Neustále otravuje, že něco chce, nebo že něco otravuje jeho. Ale že já se potřebuju vyspat, ho asi nezajímá, když mě vzbudí pětkrát za noc. Jo když chytl nějakej ten blbej virus, tak to bylo něco jinýho. To byl klidňoučkej a dal pokoj. Jen mě trochu zamrzel ten pohled na něj. A pořád si říkám, jak může bejt letadlo nemocný. Ale to naše je očividně schopné všeho.

Když, ale zkrotnul tak s ním byla i rozumná řeč. A nic po mně nechtěl a neotravoval. Jen poprosil jestli bych u něj chvíli nezůstal. Myslím, že jsem na ten večer měl něco domluvený, ale to odpadlo, ať to bylo cokoliv. O-o A Edi dostal to co chtěl, to že jsem u něj chvíli zůstal. Takže jsame zapnuly televizi, a já u toho usnul. Popravdě jsem rád, že mě nevzbudil. A nebo se taky uložil do úsporného režimu, nebo jak on tomu říká.

Možná ho mám i rád, když mi nedělá potíže. Jsme sehraná dvojka. Jen nechápu proč po mě Kara druhej den hodila ten květináč a boty. Zapomněl jsem snad na něco?

Ben
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama