Komix- Úvod

8. února 2009 v 9:28 | Lightwild |  Komix-Úvod
Co na to říct, když se nudíte a máte tunu nápadu, tak hledáte způsob, jak je použít. A jelikož mě komixy a často i parodie tam na něco fascinovali, tak vznikl tenhle projekt.


O čem to je?


Jestli čekáte další zblblou záchranu světa, a netěšíte se na ni, tak vám ulevím. Je to prostě o všedním životě. Edi si užívá života úplně jako malé dítě. Henry ten se vrátil z dovolený, s pocitem že je doma nepostradatelný. Kara udržuje domácnost v chodu. Tim se snaží nabourat spolu s Edim zpět do World of warcraft databáze, jelikož ho ze hry vykopli. Kapitáni prudí. A Ben se snaží Ediho přesvědčit, že jeho otec- Keith Orbit, je opravdu tajný agent. Jelikož ho tak jednou viděl padat ze střechy. Což je něco co Edi razrantně odmítá s odůvodněním. Dětem se sice nemá lhát, ale doktor ten agent opravdu je. Pracuje jako špion pro World of Warcraft organizaci, a hlavní nepřítel je High School musical, který mají zlikvidovat s podezřením že vymívaj svými příšernými filmy dětem mozky a otupují inteligenci. Doktor zanedlouho není na těhto misích sám, a dostane parťáka ze kterého není dvakrát nadšený a začne tuhle "podělanou" práci nesnášet ještě víc. Ale život je přece tak krásný.


Žánrově se jedná o komediální seriál s mnoha parodiema a narážkama na filmy, komixy, kultury a národnosti, a mnohem více. Se špetkou akce a napětí. A vánkem romatniky a rodiným vcítěním Hlavně co se Ediho a doktora týče.


Na co bych vás mohla nalákat, jsou třeba scény. Jako například část kde Tim utíká před KARRem z Knight Ridera, který se po něm tou jeho robotickou hnátou sápe až do pokoje XD.Ediho románek s Karou. Valentýnskej speciál. Výlet do Opery v Sydney, kde se strhne bitka mezi doktorem a Darth Malem, který unesl Hannu Montanu a nakonec to vybojujou Ben s Edim, a přitom to spadalo do tajné mise. Henry jak supluje ve škole s dot ostrou výukou. A výlet Bena s Edim do Las Vegas. To jsou jedny z příběhů, které by vás mohli nalákat.


Je, ale možné že se najdou i poklidné díly, kde nepůjde o komedii, ale o normální příběh postavený na citech.


Takže jestli vás tohle zaujalo tak klikněte a začnětě číst a užívat si trochui toho humoru :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama