Petice na záchranů pejsků před necitelnými lidmi

8. února 2009 v 9:04 |  Ostatní

Zkopíruj si celý článek hned teď a oběhej rychle všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK


Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Petice Tady

Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!

Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.


Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.


( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fidilip Fidilip | E-mail | 9. února 2009 v 21:55 | Reagovat

Heh tak to je hodně zajímavé =). Petici asik nepodpořím, nevím jak bych měl. Je to k ničemu .. proč ty lidi toho pejska neosvobodily? Tohle se stát u nás dám dohromady armádu dětí (a fakt bychom ty lidi sehnaly viď Verů? =D) a pejska násilým dostaneme a zachráníme =). Každá generace proti něčemu bojuje .. naše zatím nemá cíl, že by jím byla ochrana zvířátek? =)

2 Lightwild Lightwild | 10. února 2009 v 9:46 | Reagovat

tjn, zvířátka si taky zasluhují svobodu, a ne aby je lidi zneužívaly

3 plus size wedding dresses plus size wedding dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 11:30 | Reagovat

I'd been honored to get a call from my friend as soon as he found the important suggestions shared in your site. Going through your blog post is a real excellent experience. Many thanks for taking into consideration readers much like me, and I wish you the best of success as being a professional in this area.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama