Skicy

7. února 2009 v 20:15 | Lightwild |  Fan arts
Tři skici pro můj prototypní design pro Stealth. Zde můžete vidět Ediho v jeho hlavní modré barvě, klikntě na celý článek, aby jste viděli další dva.E.D.I
Ediho design je založený na úzkosti a zvláštně ale zajímavě zařízených křídel. Alespoň podle mého názoru. Jestli na návrhu vidíte takové ty pruhované trojúhelníky tak to jsou spoje, která mu pomáhají lépe ovládat svoje tělo a hýbat s křídlami jako pažemi. K čemuž připadá i pohyblivá mechanika v jeho těle, která ho dělá poněkud obratnějšího a pružnějšího. Šílené to nápady O.o Takže dostat ho v boji není nic lehkého.Jelikož hlavně spoléhá na rychlost a obratnost. Hlavní barvou je modrá.


K.A.E.L.Y.
S Kaelly vás vlastně uvádím do děje, který se tď vyvíjí v mém novém psaném Stealth pokračování. Kaelly je Ediho mladší sestra, ale příběh neprozrazuju. Kaelly je po tělesné stránce velice podobná Edimu, ale je o něco menší. Má stejnou technicky pohybovou technologii. Její křídla jsou ale zahnutá dolů. Narozdíl od jejího bratra, který je má dolů do oblouku. A místo přímého boje je specializovaná na boj ze zálohy. Její barva je červená.L.A.R.I.S.
Nejstarší ze všech tří. Jejich bratr. Laris má oproti oboum mnohem větší tělo a masivnější konstrukci. Právě od něj doktor předal dál Edimu a Kaelly techniku na jejich pohyblivá těla. Laris je také narozdíl od nich v černé barvě, zatímco Edi s Kaelly jsou bronzoví. Křídla jsou směrem podobná Ediho, ale s několika změnami. Jehop kokpit není průhledný a věršinou je zavalen do černé. Laris se nebojí výzvy abojuje přímo a tvrdě. Jeho barvou je fialová.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama