Stealth 2 - Flight to home

24. dubna 2009 v 16:48 | StealthKaelly |  Stealth 2

- Let domů - Flight to home -

It's already two years, since the experimental plane EDI was flying over the world. a lot of things changed since then in the world, what became very calm by unknown reason. But Ben's life changed maybe even more because of Henry's death and leaving of Tim and EDI. Now he doesn't have anything to do like a pilot when Keith Orbit again encounter his life, and he gives him very strange request. They manage to bring EDI back into the world, but it's just a start of everything.

Ben is confused because of voice of AI in his head, and EDI brings him a lot of problems and work. EDI isn't welcomed on the carrier by Kara, unknown people are trying to get him, he blames himself for everything and tries to make their mind to let him go. But that drastically changes. After the return of old friend, the whole teams begin the chase after past. Because the reason why world is so calm begins to uncover itself. And Ben by the whole time discovers that he begins to be more and more connected to EDI in mind. Just like EDI's father.

They are all standing in the front of new threat, when they have to face new enemy, who is hiding everywhere on Earth. He unlocks the past and mysteries, together with EDI. To become partners and fight together, EDI has to learn again how o fly and fight. And mainly find trust in himself and the world.

Uplynuly už dva roky, od doby kdy po světě létal experimentální bezpilotní letoun EDI. Od té doby se dost věcí změnilo, hlavně ve světě, který se z neznámého důvodu uklidnil. Benův život se, ale změnil snad ještě více po ztrátě Henryho, odjezdu Tima a zničení EDIho. Teď jako pilot nemá co dělat a do života mu znova vstoupí Keith Orbit, který mu dá velice zvláštní prosbu. Společně se jim podaří přivést na svět zpět EDIho, tím ale vše teprve začíná.

Ben je zmatený hlasem AI ve své hlavě, a EDI jim připraví veliké množství problémů a práce. EDI totiž není vítaný, na lodi, u Kary, snaží se ho získat neznámí lidé, klade si vše za vinu a snaží se je přesvědčit ať ho nechají odejít. To se ale drasticky změní. Po návratu starého přítele se celý tým vydává na cestu za minulostí. Začne se totiž odkrývat vše co způsobilo uklidnění světa. A Ben po celou dobu zjišťuje, že k EDImu začíná být čím dál víc psychicky připoutaný. Stejně jako EDIho otec.

Všichni jsou přitom vystaveni nové hrozbě když musí čelit novému nepříteli, který číhá všude na světě. A který jim odemkne všechna tajemství spolu s EDIm. Aby se ale stali partneři a bojovali společně, musí se EDI znovu naučit létat a bojovat. A hlavně najít svou důvěru v sebe a ostatní svět.

Žánr: sci-fi, fantasy, komedie, akční, dobrodružný

Gendre: sci-fi, fantasy, comedy, action, adventure

EDI banner

Rozdělení příběhu - Česká verze

2. Část - My faith- 11 kapitol + 2 speciální

Parts of story - English version

2nd Part - My faith - 11 chapters 11 + 2 specials
3rd Part - Through my soul 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiří Vlček Jiří Vlček | E-mail | 3. února 2010 v 21:43 | Reagovat

Jen tak dal a bude z toho nejlepsi kniha ze vsech.

2 Smitha119 Smitha119 | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 4:38 | Reagovat

Keep working ,impressive job! gebagedegeedddfe

3 Smithd508 Smithd508 | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 15:42 | Reagovat

Good day! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations? dkdgdafefbdcfefd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama