Postavy/Characters

22. ledna 2010 v 8:30 | StealthKaelly |  System
Heaven

Zde najdete seznam a popis všech postav v celé Stealth sérii. Od lidí, po AI, až po nějaké ty zvířecí miláčky :) Pro podrobnější a rozsáhlejší popis navštivte naši Wikipedii.

Here you can find list of all characters in the whole Stealth Series. Humans, AI, and too lovely pets :)For more detailed and larger source of informatins visit our Wikipedia.

EDI banner
B

Ben-smile

Ben Gannon - Tvrdohlavý a netrpělivý pilot U.S. Navy. A z nějakého důvodu i jedna z hlavních postav. / Stubborn and impatient pilot of U.S. Navy. And because of some reason too one of main characters.

D

Dick

Dick Marshfield - Kapitán letadlové lodi Abrahama Licolna, a ten hodný polda z kapitánského dua. A jak řekl Henry, za svých let skvělý pilot a černoch. / Captain of U.S.S. Lincoln, and that nice cop from captain duo. And how Henry said, in his earlir era great pilot and black guy.
E

Eddie-content

EDI - Odvážná a sympatická AI. S velikou láskou k hudbě a odmlouvání. / Brave and sympatical AI.With a huge love for music and dissobeying.


H

Henry

Henry Purcell - Zkušený, svérázný a ženami milovaný pilot. Henry se znova vrací aby nám ukázal, že i po dvou letech je stále skvělý pilot. / Skilled, brave and by women loved pilot. Henry returns to show us again, he is still a great pilot.

J

Jacen - Nebezpečný muž s agresivní povahou, býval Keithovým nejlepším přítelem, teď je nebezpečným a silným nepřítelem. / Dangerous man with agressive nature, he was on of the best Keith's friends, now he is a dangerous enemy.

K

Kara

Kara Wade - Schopná a něžná žena. Ovšem někdy s tvrdým přístupem k chlapům okolo, často snící o milostném životě. / Skilled and gentle woman. Of course sometimes with hard methods on men, and often dreaming about romantic life.

Keith

Keith Orbit - Nadaný vědec a milující otec jeho AI. Starající se o všechny okolo s trochou výchovy. / Talented scientist and loving father to his AI. Taking care about everyone and too giving them raising lessons.

L

Los Pepos - Tři malý tukánci z Brazílie vychováni Henrym. / Three little toucans from Brazil, raised by Henry.

S

Shane - Mladý lovec AI s tajemným životem. / Young AI hunter with a mystery life.

T

Tim
Tim - Jeden z techniků a mechaniků na lodi, jemu byla svěřena péče o EDIho. A i přes jeho příjemnou povahu se díky Benovi a spolku dostává do průšvihů. / One of the mechanics on the carrier, he was the one supposed to taake care about EDI. And even with his nice nature he gets into problems because of Ben and others.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama