Naše místa na internetu/Our places on internet

14. října 2010 v 11:44 | StealthKaelly
Partners
Zde je seznam míst, kde se snámi můžete spojit. / Here is the list of places, where you can join to us.Deviantart Groups

Stealth-Sphere
Klub zaměřený na Stealth celkově, s fan arty, příběhy a hlavním příběhem. / Club concerned on the whole Stealth, with fana rts, fan stories and the main story.


Partners

Druhý založený Stealth klub na Deviantartu, zaměřující se na Bena s Edim. / The second Stealth club founded on Deviantart, concerning on Ben and Edi.

Komunikace / Comunication


Twitter
Naše stránka má vlastní Twitter profil, kde zprávy doručuje přímo Edi, takže
patří spíše k zábavě než podávání novinek o webu. / Our website has it's own Twitter profile, where messages delivers Edi, so it serves more for fun, than informing about news on the website.

Blogger

Náš blog na Bloggeru slouží hlavně pro speciální události a donášení zpráv ohledně příběhu, je také přímo propojen s naším Twitter účtem. / Our blog on the Blogger serves mainly for for special actions and brings news about the story, it is too connected with our Twitter account.

Facebook

Na Facebooku byla zasložena stránka pro shromažďování fanoušků na FB, velice často se ale nevyužívá. Pokud ano, tak poskytuje novinky, arty a videa. / On the Facebook was founded a group for gathering of fans on FB, but it is not very often used. When it is used, it is mainly for the news, arts and videos.

Informační / Information

Wikia
Na serveru wikia.com máme založenou svou vlastní Stealth wikipedii. Pomalu se začíná rozrůstat a dájí se na ní najít nejpodrobnější informace. / We hane on the server Wikia.com our own wikipedia. It is slowly expanding and it has the most detailed infor about everything.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama