Narážky v příběhu / Refferences in story

7. prosince 2010 v 13:12 | StealthKaelly
Lets fly again-clean

V příběhu se jednou za čas objeví poukázání na jiný příběh. Tak jak to bývá v televizi, že se nám do seriálu, nebo filmu vloudí jiná postava, z úplně jiného programu. Tak tady se to praktikuje taky, ale tady jde o to, jestli umíte číst mezi řádky.Dokázali jste je najít?

In the story appears one by time hint of another story. It happens in TV, when some other character from other movie or series gets into ours. We have it here too, but you need to read between the lines. Did you find any?
EDI banner
2001 Space Odyssey, 2010 Second Space Odyssey - Vesmírná Odysea

V 30 kapitole "Moje spřízněná duše", se Keith ptá Ediho, co se stalo že se chová tak šťastně. Edi mu na to odpoví  "Něco úžasného." Stejnou větu vyslovil David Bowman ve Vesmírné Odyseje, když nastinoval co je čeká. Keith se dokonce i potom zamýšlí, kde tuto větu slyšel, a jestli to nebyla nějaká kniha.

In the 30th chapter "My soul mate" Keith is asking Edi, what happened he is so happy. Edi answers "Something wonderful." The same sentence said David Bowman in the Space Odyssey, when he was hinting what will come. Keith was even thinking, if he didn't hear it anywhere, or it was in the book.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sexy mother of the bride dresses sexy mother of the bride dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:02 | Reagovat

I am really impressed. Today I spent a lot of my spare time trying to find something interesting on this topic. Finally I got to your blog. Thanks for that!
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama