Novinky

2. Narozeniny

12. prosince 2010 v 10:56 | StealthKaelly

EDI
Dneska mám důvod k oslavě, ale opravdu. Už jsou to dva roky, co se tenhle mrňousek narodil. Ano můj webík slaví své druhé narozeniny. Přesně 12. 12. 2008 to tu bylo založeno, a byl zde napsán první uvítací článek. Skoro tomu až nemůžu věřit, že už jsou to vážně dva roky, tak vlastně taky začala oficiálně moje Stealth dráha. Za tu dobu se tu mihlo mnoho návštěvníků. Protože dneska máme napočítáno skoro 4 000 návštěv, tady máte důkaz XD
2. Birthday
Což je podle mě velice uspokojivý výsledek. Protože žádný z mých předchozích nikdy nevydržel tak dlouho, ty nevydrželi ani rok, natož 2. A za tu dobu se tu neshromáždilo hodně dat. Obrázky, komixy, příběh, videa, všechno možný. Také tu bylo pár designů, asi tak 5 jestli dobře počítám, odhadem. A mám v úmyslu vytvořit nový. Jen bych byla ráda, kdyby tu bylo více komentářů, a vážně lidi nelezou vám na nervy reklamy a ty nesmyslné kódy? Mě opravdu ano, a jsem ráda za každej smysluplnej komentář a pochvalu. Přece jen píšu to tu pro lidi, a ne jen pro sebe. No co, tak přistoupíme k tomu, jak jsem na svůj web hrdá a jak moc ho mám ráda. Prakticky jsem jeho máma, já ho šatím XD A taky krmím články a podobně a tak dál XD Vážně tohle místo mám ráda, cítím se tu na internetu jako doma, protože to je můj internetový domov. Sem se můžu vždycky vrátit, a nakrmit mazlíky XD Tohle místo uchovává tolik vzpomínek  taky to jak jsem se Stealthem začínala. Nostalgie. A popravdě jsem ráda, za to jak se to za ty dva roky vyvinulo. Takže si přeju, aby to pokračovalo dál :)
Simple and clean


Takže všechno nejlepší webíku můj :D Lidi buďte tak hodní a taky mu poblahopřejte :) A ať tě
 mám hodně, hodně dlouho a nikdy tě nesmažu :)

Všechno nejlepší k tvým druhým narozeninám :) A chci poděkovat všem mým kámošům, vy víte o koho jde když to budete číst za podporu a všechnu tu
 pomoc, taky vás mám ráda :)

EDI banner

Jako dárek pro všechny si můžete adoptovat EDIho :)
EDI

Aby jsme to oslavily, pustíme sem moje nejdelší Stealth video :D


New Stealth wikia

7. prosince 2010 v 10:33 | StealthKaelly
Wikia

Our old Wikia was stopped, and moved to new one. This was made because, the old one was created in the bad category - lifestyle. There wasn't any bad word from admins, but I wanted to have a Wiki in the right place. So our new wiki can be found here - http://stealth-sphere.wikia.com/wiki/Main_Page Only thinkg what I can't figure out, is why I can't use tamplates. So I need it to find out.

Vím že máš duši

5. srpna 2010 v 21:09 | StealthKaelly
soul
Dnes se mi do rukou dostalo něco úžasného. Byla jsem na výletě v našem hlavním městečku. Prošli jsme pěkně metro, hledali trasu, poté prozkoumali výstavu vláčků, Lega a podobných a věcí, a poté zašli do MCdonaldu. S tím, že se poté zastavíme v istylu. No jo Apple. a poté jsme zavítaly do obchodního domu Nový Smíchov. Kde jsme byla poprvé. a ihned mi padlo do oka knihkupectví. Jasně bylo tam spoustu obchodů s hadry a podobně, ale to mě nezajímá. Na nákup hadrů si nepotrpím. Prolezli jsme spíš videohry, hračky, jídlo, Tesco, a hlavně to knihkupectví. Chtěla jsem zjistit jestli tam mají knihu kterou jsem sháněla. A oni jí tam měli!

Vím, že máš duši - Stroje které milujeme od Jeremy Clarksona, mi doporučil kamarád a já po ní pásla. V téhle knize totiž autor píše o tom, že cítil soucit i ke strojům. A k napsání knihy ho dovedla nejspíš havárie Concordu, kdy litoval i ten stroj. Proto mě ta kniha zajímá, protože přesně tímhle oborem se já zajímám. a když jsem jí našla, s pomocí prodavačky, a měla v ruce, tak jsem kulila oči blahem. a ještě mnohem lepší bylo když mi moje babička asi po 5 minutách řekla, ať si jí vezmu XD  Páni lidi já vám byla šťastná XD Přešťastná XD Konečně si zase rozšířím knihovničku a znalosti. tu si musím rychle přečíst. A už jen po prvních dvou částech říkám, že stojí za to si jí koupit XD

Narozeniny :D :)

13. července 2010 v 12:16 | StealthKaelly

Ano dneska mám narozky :) Je mi přesně 18 let :D Takže jsem ročník 1992 a narodila jsem se 13. července. Což ze mně dělá mladou račí ženu :D Nebo spíš slečnu no XD A tak doufám, že další rok i všechny další budou jen lepší a lepší :) Přece jen 18, už je nějakej věk a právně už vás neberou jako dítěte, můžu se vdávat, mít řidičák a podobné věci xD Prostě hodně nových možností, ale na svoje dětství nezapomínám :) A taky na svůj smysl pro humor XD Takže pěkný 13. červenec 2010 a já jdu oslavit svoje narozeniny, a oufám že lidi těší a jsou rádi že tady na světě jsem :)

Happy birthday :)Nick

News

8. června 2010 v 11:04 | StealthKaelly
Stealth 2

Novinky

Tady je seznam nových událostí ve světě Stealthu a chystané projekty :)

Video MEP
Ve vývoji je projekt s video Mepy. Video bude mít celkem okolo 10 minut a bude se skládat z okolo 10 mini videí. Zaleží kolik jich tam dokážu do 10 minut narvat. Takže 10 minut čisté Stealth podívané.

Třetí část příběhu
Blížíme se ke třetí části příběhu, takže web bude znova trochu upraven a bude sem zanedlouho dodána 29 kapitola. Také se tu možná poprvé objeví celý v příběh v angličtině, a bude dostupný v obou verzích.

Databáze a bia postav
Tady na webu jsou updeatovány biografie postav. Připravuju ale také ilustrovaná bia, která by měla mít i více základních informací. Tenhle projekt je ale zatím v plenkách, takže to bude chvíli trvat :)

News

Here is list of new event in the world of Stealth and prepared projects :)

Video MEP
There is in progress project with video MEPs. Video will be long around 10 minutes a will be made from ten mini vids. It depends on how much i can give there in 10 minutes. So all 10 minutes of Stealth enjoy XD

Third part of story
We are nearing to the third part of the story, so here on the web it will be again changed a little. Story will be here for first time seen in English, and it will be here for anyone in both versions, with Czech one.

Database and bios of characters
Here on the web are upgraded bios of characters. But I'm too preparing the illustrated ones. What should have more basic information's. But this project is very young, so it will take some time :)

Speciální komixy a kapitoly

22. dubna 2010 v 15:18 | Lightwild
News Banner


Páni to je doba, kdy já tu naposledy napdala nějakou aktuálkum, tak do toho.m V příběhu se nám toly, které by vlastně mohly vapdat jako malé one shoty. totiž objevil nevý element. Jednoduše jsou to malé kapioly. Zapadají do příběhu, ale nikdy pro něj nejsou extra důležité. Jde vlastně o takové doplňky k příběhu. Něco jako "missing scene". Takže se dozvízte, co ty magoři vyvádí, když kamera se nedívá XD První si už můžeter přečíst zde.

Druhá věc jsou arty,  ty jsem zase konečně dělat zase pořádně. Takže barevně. Jinak jsem si zase začala dělat z něčeho srandu. Konkrétně z EDIho strachu z krabů. takže se tu objeví menší komixu zápasu mezi EDIm a krabem. S tím rabem ze 17 kapitoly XD A už bych sem mohla konečně dát ten komix s Larisem D:

Stealth 2 – 26 kapitola v komixovém stylu

10. března 2010 v 17:10 | Lightwild


Tímhle vás možná dost potěším, protože 26 kapitola příběhu bude mít speciální doplněk. Jedna z jejích částí bude totiž nakreslena jako komix. Takže místo jednoho screenshotu budete moc shlédnout celou scénu v animovaném stylu. Tohle je poprvé za celý příběh kdy bude nějaká scéna detailně vykreslena. Komix má dvě stránky a vlastně i slouží jako zkušební verze, aby se vidělo jak se osvědčil a jak se líbí. Takže by do budoucna mohly přibýt i další vykreslené úryvky z příběhu. S tím že je v přípravě i další screenshot.

Scéna obsahuje určitý děj na začátku kapitoly. A přesněji řečeno v prostředí sféry. Takže to konečně uvidíte i EDIho očima. Je to kreslené tužkou na papír, takže žádná digitální práce. Akorát že barvy budou dodány v počítači přes photoshop. Možná, jestli se mi to podaří udělat dost dobře :D A jestli mohu doporučit tak koukejte spíš na EDIho než Bena. Protože tady se nám odkrývá opravdová krása AI jak vypadají ve svém vnitřním světě. Jestli bude ohlas dobrý, tak jak říkám se tu můžou objevit další, teď si jen musíte počkat až se tu objeví :)

Nový screen pro Stealth 2

26. února 2010 v 14:07 | Lightwild
Pro Stealth 2 se objevil nový screen. můžete ho najít v sekci screenů. Tento je pro 25 kapitolu. I když ta je zatím dostupná pouze v angličtině, tak screen je k dispozici i tady. Takže jen ohlašuju jednu novinku co se našeho příběhu týče :)

Stealth dnes večer na Nově

26. února 2010 v 8:37 | Lighwild
Když jednou za čas kouknete do televizního programu tak najdete zajímavé věci. Jen jsem ho otevřela, a vidím že dnes přesneji v 21:30 budou na Nově opět vysílat Stealth. Naposledy jste mohli film zehlédnout u našich bratrů Slováků na televizi Markíza v českém dabingu. Na Nově se objevil asi před dvěma lety nebo nějak tak. A myslím že tenkrát to byl i Mega film. Protože na to i dlouhá upoutávka, kterou si ještě teď pamatuju. O čem film je vám říkat nebudu, protože jestli sem chodíte tak to víte moc dobře. Takže jen připomínám těm kteří by se chtěli zase po čase podívat na film. Aneb začátek naší Stealth ságy. Jen vám taky nemusím říkat, že nemusíte být přesní, protože jak všichni známe novu, tak stejně začnou vysílat tak o 7 minut později aby si nahrabaly prachy na reklamách. A film bude přerušovaný asi 10 reklamami. Já mám originální DVD takže bych si to mohla pustit klidně na DVD, ale pro ten pocit z televize si to zhlédnu na Nově. A jestli máte televizní progtram, hmmm... jak se jmenuje ted nevím. tak tam mají chybu v popisu filmu. Jelikož píšou, že ti teroristé chtějí ukrást Ediho nebo co. Takže chyba jak hrom v ději filmu. Ale co i takové věci ser stávají. Popřípadě jestli si mohu rýpnout, tak bych vám také doporučovala zhlédnout originální anglickou verzi filmu. Protože Edi se tam dočkal lepšího dabingu. Takže pěknou podívanou a bavte se :D

Stealth - 26. února - 21:30 Nova

Pojďme slavit :D

3. února 2010 v 13:39 | Lightwild

Lidi já vím, že to dneska s těma updeatama přeháním, ale tohle prostě musím oznámit. Protože jsem jen tak projížděla jména a dneska je 3. února. A víte co to znamená? Klidně se tam podívejte na stránku s jmény, protože přesně dneska má svátek Kara! Jo já to taky nevěděla, ale spíš zapomněla, takže chci popřát všechno nej :D

Nový design- Vzhůru do oblak! :D

23. ledna 2010 v 12:34 | Lightwild
Fajn tak tu konečně máme ten novej design, kterej sama sobě pořád slibuju, a který se konečně dočkal vzrození. O inspiraci tentokrát taková nouze nebyla, stačil jeden screen abych věděla co s tím dělat. A musím říct, že tenhle brouček vypadá mnohem líp, než snad všichni jeho ostatní předchůdci. Hlavně jsem ráda, že jsem konečně překopala menu, protože to tu vypadalo dost neurovnaně. A navíc to vypadá líp, a nahoře je víc místa teď. Takže zase jednou kus dobře odvedené práce, a ted si dám pauzičku, než se zas rozhodnu pracovat XD

Šťastnej a veselej novej rok - PF 2010

1. ledna 2010 v 21:41 | Lightwild

Tak to tu máme novej rok :D nová šance, nová dobrodružství, láska a tak :D Takže tímto vás všechny chci přivítat do nového roku :) A jelikož je už po vánocích tak se vracíme k hlavnímu příběhu. Na tenhle rok také plánuju že sem uvedu komix - Laris's wish. a bude pokračovat ve flight to home. Jinak jsem zavedla že kařdý týden se sem i na Deviantart ke mě dostane týdenní picture. Takže jeden týden, jeden obrázek :D A když máme ten novej rok, tak tady je justin jako první :D Takže HAPPY NEW YEAR :D

Šťastné, veselé a krásné Vánoce :D

24. prosince 2009 v 10:18 | Lightwild
Tak je to tu :) Štědrý den, nejmagičtější a nejkouzelnější den v celém roce :) Takže jak začít, no tak hlavně vám všem přeji Šťastné a Veselé vánoce. A Štastný nový rok. A doufám, že se tu zase za rok všichni sejdee, a že další rok bude rásný. A hlavně i dnešní den a večer. Buďte rádi a vděční za každou krásnou chvíli, kterou se svojí rodinou a přáteli na tyhle svátky prožijete. A ukažte jim jak moc rádi j máte :) A abyste viděli, že já nezapomněla na vás, tak tady máte vánoční video :)

Takže nezapoměňte si schovat šupinku a krásné vánoce :D

-----

:rose: So it's finally Christmas :)It's awesome :D So I want to wish you all happy merry Christmas and too Happy new year :):xmas::santa:

And because of it I bwegan to write Christmas story, yes special one :aww: But main thing is you could and should be happy for every moment with your famiyl and friends now :) So Merry Christmas :)

První narozky :D

12. prosince 2009 v 11:13 | Lightwild

Ok, nemůžu tomu uvěřit, ale dnes je to přesně rok, kdy enhle webík spatřil světloo světa :D A kdy celej tenhle nový příběh začal :) A že se toho za tu dobu změnilo. a já jen doufám, že k lepšímu :) A vážně je to opravdu poprvé co slavím prní narozeniny nějakého webu, ostatní taK DLOUHO NEVYDRŽELY. A JÁ DOUFÁM Že TENHLE TU BUDE CO NEJDÉLE :)

TAKŽE VŠECHNO NEJ A VESELÉ VÁNOCE :D

Vánoce blíží a taky....

8. prosince 2009 v 11:38 | Lightwild
Ano i když se to může zdát jaksi nemožná, tak přesně 12 prosince to bude rok, kdy tenhle web spatřilk světolo světa a internetu. Takže jsem se rozhodla pro to něco udělat.Za prvý to tu pěkně překopu, menu už je v návrhu. bude tady toho víc a bude to tu i líp vypadatm, a pokusím se zase být aktivnější. Sakra jak já už potřebuju to připojení XD

A teď si poslechneme jednu z prvních hynem, asi tu zavedu projekt s hymnama, první je Kanada XD A lidi piště komentáře prosím :)Kanado už jedem XD

20. listopadu 2009 v 8:20 | Lightwild
Já vím, že jsem tu teď nic moc neudělala, a i kdyby jo, tak tuhle zprávu sem musím dát :D Konečně jsem totiž našla i ěkoho, kdo by mohl hrát justina :D Což dává možnost vidět ho nejen v kreslené podobě. a musím za to poděkovat jednomu debilnímu filmu, ale co XD Další kdo by ho mohl hrát je Jeff Beisel, který vyhrál 2x ve Faktoru strachu, protože mu byl opravdupodobný, ale s nním se fotky shánějí těžko. Takže porovnejte sami :D

Reference

14. října 2009 v 10:18 | Lighwild
Jako každý fanoušek, miluju když vidím reference postav, jednosuše by se to dalo nazvat něco jako profil. Kde jsou všechny detaily na postavě a výrazy. A rozhodla jsem se s nima taky začít. První kdo dostal to štěstí být stvárněn je EDI. Takže v agalerii přibude nová složka - reference, a teď už se podívějte na nového EDIho :)

Halloween se blíží, a tak to tu máme v novém kabátku

11. října 2009 v 15:10 | Lightwild


Ano, ano za chvíli tu máme opět Halloween, a tak blog dostal o trochu ttmavěhjší a temnější design. A má to ještě jedno odůvodnění. Konečně jsme se totiž dostaly do druhé části příbě+hu, což se oslavilo tak že web dostal novej kabátek. Takže příští kapitola už ponese název My faith, a ne Again Together. Tmavé barvy tady dodalu trochu šmrncu, a těším se, až uvidím kdo vyhraje soutěž tady na blog.cz v kreslení. Konečně jsem se rozhodla do ní vstoupit, tak nám prosím přejte štěstí :)

Chcete druhej STEALTH film? Tak mi pomozte!

5. října 2009 v 12:45 | Lightwild
Aby se z fan-fictiopnu stalo něco víc, je třeba pro to něco udělat. A po měsících hledání a projíždění internetu, jsem zjistila, že stále existují lidé, kteří mají o STEALTH zájem. A přáli by si pokračování. a i když se moc snažím, tak se mi pořád nepodařilo pokračocání tak moc prorazit. A nedostala jsem ho tak daleko. Takže Vás teď všechny žádám a prosím,jestli máte zájem, a máte Twitter, nebo jen napíšete sem na blog, tak vás prosím ozvěte se. Ať vím, že pořád máme šanci se dostat i přes ten první díl, který nesklidil takový úspěch, ale stále máme šanci nechat EDIho znova vzlétnout. Tak mu tu možnost dejme! Můžete psát sem na blog, a nebo mě také následovat na Twitteru. Možná jsem teď trochu hyperaktivní, ale stojí za to to zkusit. http://twitter.com/Lightwild

Chcete vlastní Talon? Kupte si ho

30. září 2009 v 15:56 | Lightwind
Jak už to bývá, tak lidé jsou posedlí zbytečnostma a věcma které se jim prostě líbí. Podobné pravidlo msjí i seriály a filmy. Když je o něco zájem, tak se to každý snaží co nejvíce rozšířit. Takhle vznikají časopisy, hračky hry, plakáty a dostali jsme se ještě dál. A zdá se že tvůrci stealthu si řekli, že i po 4 letech by nás neměli přestat otravovat a dát nám trochu nostalgie k tomuto filmu. A tak nám teď tvůrci dávají možnost aby jsme kousek tohohle filmu vlastnily a koupily si vlastní Talon. Víto co myslím ty letadýlka, ze kterých nepřežilo ani jedno XDTak si říkám, že tam nepřežilo snad žádné letadlo...

No alejá vám řeknu, že kdybych mohla, a snad i jednou budu moct, tak si ten model koupím, protože vypadá opravdu krásně, reálně a prostě já ráda sbírám takovýhle hovadiny XD AA hlavně věci, které jsou od mojeho oblíbenéhjo filmu a tak. Takže jestli chcete Talonek běžte si ho sem objednat XD

Na tomhle odkazu:

 
 

Reklama