Through my soul

Through my soul - 47 část - Odletět pryč

5. října 2011 v 19:53 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
47. Odletět pryč

Bylo to tak mírumilovné... žádné ubližování, nebezpečí, bylo to jen hřejivé, příjemné a bezpečné. Žádné noční můry a temné stíny, které by ho mohly pronásledovat. Když otevřel oči, a viděl všechny ty jasné modré barvy, tak si připomněl že je stále s EDIm propojený sférou. Popravdě měl v několika vteřinách svého života obavy, že už tohle místo neuvidí. Vydal nízký bručivý zvuk, a poté si uvědomil malou něžnou bytost v jeho rukou. Ruka mu pomalu pohladila EDIho zářivou hřejivou esenci, a AI odpověděla malým pohybem. Ben cítil ten nepříjemný pocit obavy, jestli tohle všechno vydrží. Věděl, že EDI potřebuje pomoct, a hodně. Ale nikdy by si nemyslel, že je až tak odolný. Přitáhl ho blíž, a Ben se zamyslel kdy se asi probudí ven ze sféry. Bylo tam něco nového a cizího, od té doby co usnul. Byl si jistý že to necítil, když zavíral oči. Nechtěl vzbudit EDIho. Ale jestli blízko nich bylo jakékoliv nebezpečí, tak si chtěl být jistý, a probudit se. Pomalu začínal cítit, že ve sféře jsou různé vlny. A poznal, že jsou tam takové které jsou propojené s EDIm. Snažil se je přerušit, takže se mohl probudit bez rušení AI.

Through my soul - 46 část - Nakonec v bezpečí

30. srpna 2011 v 21:30 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
46. Nakonec v bezpečí


Ben cítil jak zarývá prsty do kůže, když to sledoval. Neměl v úmyslu couvnout, jen sledoval to tmavě růžové letadlo, což bylo už tak dost uhozené, jak se k nim blíží. Andrea je nechtěla nechat na pokoji, a jemu se zaleskly oči, když si uvědomil, že Jacen takhle bude vědět kde jsou. EDI pevně ovinul křídla okolo Bena, s hlavou na Benově rameni.

Through my soul - 45 část - Vzpomínky

3. srpna 2011 v 23:15 | StealthKaelly


Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
45. Vzpomínky

"Tohle bude určitě dlouhý pád, Bene co je v tom balíčku?" druhý pilot začal malou kostku zkoumat, když Henry sledoval oblohu a mraky okolo. Byl si jistý, že určitě přistanou na vodě. Ohlédl se na Bena, a viděl že se jeho přítel stále snaží se dovtípit toho jak tu věc otevřít, Kara k němu poté přišla. Vzala mu to a poté mu prstem ukázala na velký nápis "ZDE ZATÁHNOUT!"

Through my soul - 44 část - Vezmi mě domů - 2. část

1. července 2011 v 0:11 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
44. Vezmi mě domů
2. část

Shane byl šokovaný. To bylo to nejlepší slovo pro tenhle pocit. Opravdu si nemyslel že se vrátí, ale oni opravdu přišli! Mohl to vše akorát sledovat, protože dva strážní ho drželi na místě. Seděl tam s hlavou zakloněnou dolů, a vše přehlížel skrz své dlouhé vlasy. Každou další vteřinou cítil čím dál víc studu a viny, protože s tímhle pomáhal. Najednou ucítil, jak tlak na jeho ramena od obou strážných mizí. Zazněl povědomí zvuk, a pomalu se ohlédl. Nemohl skoro uvěřit vlastním očím.

Through my soul - 44 část - Vezmi mě domů - 1. část

1. července 2011 v 0:09 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
44. Vezmi mě domů
1. část


Konečně! Konečně to byla pravda! EDI byl jeho, a jenom jeho! Jacen procházel okolo s velmi ťastným a natěšeným zlým úsměvem, okolo poražené AI. Tohle byl triumf. Klekl si a s mlsným pohledem si prohlížel svou kořist. Byl to nádherný stroj, a jeho starý přítel musel určitě vynaložit hodně úsilí aby vytvořil tak úžasnou věc. Dotkl se EDIho černého těla a přejel po ním prstem. Vychutná si to, až se bude moc podívat do jeho CPU! Shanova zrada nebyl tak velký problém, když konečně dostal co chtěl. Ano, bylo to nečekané, ale Jacen si velice dobře pamatoval, že Shane už dřív něco takového zkoušel. Teď mu akorát dá nějaký čas na zotavení (možná), a poté se rozhodne pro jeho další úkol. Tenhle okamžik ale sloužil k tomu se jen dívat a vychutnávat vítězství.

Through my soul - 43 část - Pravda

22. května 2011 v 22:43 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
43. Pravda

"Takže vy po mně chcete, abych věřil... tomuhle dost podivnému příběhu. Dobře to je zajímavé, nikdy jsem si nepomyslel, že by mi někdo vykládal takovéhle bláznoviny. Jak je to vlastně možné, že takovéhle věci existují a my, armáda o tom ani nevíme?" kapitán Bruce poslouchal ve své kožené žídly, s překříženýma nohama, a opíral se o jednu ze svých rukou. Byl kapitánem už mnoho let, ale o něčem takovém nikdy neslyšel. Ale když o tom přemýšlel, když mohli jen tak ukrást loď a nikdo si toho nevšiml, tak mohli udělat naprosto cokoliv co chtěli. Popravdě se kvůli tomu začínal cítit docela neklidný, teď si nebyl jistý, co je tam venku ve světě vlastně doopravdy čeká. Protřel si tvář a poté pokračoval. "Slyšel jsem o Jacenovi Morganovi, tenkrát před několika lety. Pracoval na projektu velmi silných a nebezpečných zbraní. Myslel si, že stroje by za nás mohli jednoho dne bojovat. Ale to byla ta poslední věc, kterou jsem o něm slyšel, doteď. Vy jste ho před tím znal, že ano doktore Orbite?"

Through my soul - 42 část - Světlo v temnotě

12. dubna 2011 v 22:16 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
42. Světlo v temnotě


Tohle byl určitě jeden z nejšťastnějších okamžiků v jeho životě! Bez jakéhokoliv váhání a čekání se přihrnul k EDImu a přitáhl ho blízko k sobě, jako by byl nějaká plyšová hračka na hraní. Opřel se do bílé esence se slzami v očích, a nechal EDIho ať se kolem něj obtočí. Zase cítil to teplo, mohl ho pohladit, mohl ho vidět se usmívat, ale když ten úsměv viděl... tak tam byl také smutek. Ben se vzlyknutím potřásl hlavou a rukou si EDIho znova přitáhl. Hladil mu jeho hřejivou esenci a šeptal mu konejšivá slova, byl až moc šťastný na to aby mohl mluvit. Už si myslel, že EDIho takhle nikdy neuvidí. AI spokojeně ležela na jeho nohou a v jeho objetí, a na chvíli nic neříkali. Když se mu Ben konečně podíval do očí, tak skoro zapomněl, jak se vlastně mluví.

Through my soul - 41 část - Malá výpomoc

25. března 2011 v 19:54 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
41. Malá výpomoc

Už to byl jeden den, co se znova setkali s Elorou, a nic se nestalo. Stále se snažili navázat kontakt se světem, a stále poněkud neúspěšně. Kara jen třásla hlavou, pokaždé když se podívala na ostatní. Nálada byla níž než Titanic ponořený na dně oceánu. Kontrolovala Keitha, aby se ujistila, že se vzpamatuje. A v mysli se jí objevovala zajímavá myšlenka. Přemýšlela o tom, co jim Elora řekla. Byla to pravda, byla tam pořád naděje, ale také nebezpečí. Ale bylo to mnohem lepší, než nic. A Ben jejímu zraku taky neunikl. Pilot vypadal vystresovaný, nervózně, cítil se jak zvíře v kleci. Kara o tom nepochybovala, kdyby mohl, tak vezme Talon a jde pro EDIho sám. Popravdě by teď chtěla udělat to samé.

Through my soul - 40 část - Nejsi tu sám

1. března 2011 v 20:00 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
40. Nejsi tu sám


Ben se po nějakém čase stráveném s Henrym konečně rozhodl vyjít a podívat se co dělá Kara. Věděl, že jí najde u Keitha, a opravdu doufal, že je už jeho přítel v pořádku. Pomalu se vypravil do pokoje, a když ho otevřel tak spatřil Karu. Podívali se tomu druhému do očí, a ona ho po chvíli pevně objala. Ben tím byl zaskočený, ale neuhnul. Jen okolo ní ovinul ruce, a položil si hlavu na její. Chvíli jim trvalo než se oddělily, a Kara mu poté akorát pohladila tvář a odešla.

Through my soul - 39 část - Přistřižená křídla

10. února 2011 v 18:34 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
39. Přistřižená křídla

Kara pod sebou cítila hřejivý písek, když si konečně znova začala uvědomovat okolní svět. Pomalu si protřela tvář a vzpomněla kolik věcí se stalo. Konečně shromáždila vůli, aby zvedla hlavu a rozhlédla se. Byla tam jen prázdná pláž. Obloha se už zabarvovala do oranžového odstínu, a vlny klouzaly na pláž. Povzdychla si a protřela si tvář a poté prohrábla vlasy.

Through my soul - 38 část - Další sbohem

14. ledna 2011 v 18:26 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
38. Další sbohem


Tohle místo nenabízelo moc hřejivých pocitů. Jenom procházeli, a Ben jen doufal že se nedostanou do další zpropadené pasti. Užil si dost, už jenom když se ho snažili utopit. Nenáviděl šílený a chladný vzhled tohohle místa. Chtěl odsud pryč. A zrovna teď následoval EDIho. Věřil tomu, že AI ví velmi dobře co dělat, a kam jít. Nebo, jak alespoň obejít všechny ty otravné pasti. Hlavně doufal, že jsou jejich přátelé v pořádku, a že se odsud dostanou. Všichni, už nemohl nikoho zklamat. Jednou už EDIho opustil, a pěkně rychle mu to změnilo život, takže žádné opouštění.

Through my soul - 37 část - Vniknutí

8. prosince 2010 v 21:42 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
37. Vniknutí


"Pane, co myslíte že s námi udělají?" Joe si nemohl pomoct, prostě se musel zeptat. Seděl společně s Dickem Marshfieldem zavřený hlídaný v jedné z místností. A mohl říct, že měl fůru času na přemýšlení. A popravdě se mu to, ani trošičku nelíbilo.

Through my soul - 36 část - Nová tvář

13. listopadu 2010 v 17:54 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
36. Nová tvář


Ráno bylo hřejivé a příjemné. A bylo naplněné pocitem jistoty. Kara pomalu otevírala oči. Vzpomněla si na minulou noc, a bez uvědomění si přitiskla Bena blíž k sobě. Cítila, že ho to přinutilo se na ní víc opřít, a po chvíli konečně otevřela oči. Noc nebyla tak chladná, tak jak čekala- To určitě kvůli tomu, že spali takhle blízko u sebe. Podívala se na Tima jak se o ní opírá, a poté i na Bena s Henrym. Pořád spali. Takže zase jednou se z nich všech probudila první. Opatrně zkontrolovala Benovo rameno. ale protože spokojeně spal, tak to nevypadalo že by měl nějaké bolesti. Stejně jako včera. A ona se kvůli tomu musela usmát. Ale ten úsměv zmizel, když si všimla že Ben u sebe nemá žádnou AI. Vrátili se v noci a odnesli si ho?! Z nějakého důvodu jí ta myšlenka příjemná nebyla. Chystala se zvednout, když jí Ben s kňučením přitáhl zpátky. Kara musela vzdychnout, a s trochou snažení se dokázala vymanit z jeho objetí. Nechala je spát a zamířila mezi stromy. 

Through my soul - 35 část -Duše pro boj - 2. část

23. října 2010 v 14:49 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
35. Duše pro boj
2. část

"Shane ty jsi vážně ten největší ignorant, kterého jsem kdy viděl. Nejseš schopnej dokončit ani lehký úkol. Teď tam kvůli tobě musím poslat další chlapy." Jacen se zase jednou podobal vzteklému psovi, který zrovna vrčel na kočku stojící před ním.

Through my soul - 35 část -Duše pro boj - 1. část

23. října 2010 v 14:48 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
35. Duše pro boj
1. část


Ben měl bolesti a zarýval prsty do země. Sípal, naříkal a dokonce i kňučel. Poté si znova uchopil jeho zraněnou ruku a sikl. Nečekal, že to bude tak moc bolet. Přece jen byl voják, byl trénovaný aby překonal bolest. Ale tohle sakra tak moc bolelo! Ucítil něžný dotek a podíval se na Karu s bolestí v očích. 

Through my soul - 34 část -Vůně ostrova

4. října 2010 v 18:40 | StealthKaelly

Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
34. Vůně ostrova


Keith se potápěl do světa jeho vlastní mysli. Nevnímal chladné zdi okolo něj, s ještě chladnějším vzduchem k dýchání. Na nic se nedíval, nebo na někoho. Jen se opíral o zeď, s celou jeho hlavou schovanou v rukách, a položenou na kolenou. Nechtěl plakat, dokonce i když měl to pokušení. Nesměl. Nemohl jim ukázat svojí bolest. Bude plakat až uvidí EDIho, ale do té doby ne.

Through my soul - 33 část - Najdu cestu

13. září 2010 v 18:21 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
33. Najdu cestu


Uspěli. Loď byla jejich. V Jacenově pohledu to bylo sladké vítězství. Velice sladké vítězství, měli loď, kapitána, všechny jejich lidi, ale... každé sladké vítězství mělo své hranice. A on za ně opravdu nebyl rád. Popravdě byl až nasraný. Hlavní věc, pro kterou si sem přišli tu nebyla!

Through my soul - 32 část - Kde to všechno začalo

27. srpna 2010 v 16:26 | StealthKaelly
Stealth 2 - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
32. Kde to všechno začalo


Informovali kapitána Marshfielda, že se musí okamžitě vrátit na loď. Jejich kapitán to příjmul. Ale teď přemýšlel o důvodu, a když to dodali v hovoru, tak ho to rozrušilo ještě víc. Protože jestli někdo chtěl Keitha Orbita, tak chtěl i taky EDIho! Cítil ten nepříjemný tlak z toho že drží tajemství. Možná měl opravdu informovat armádu. S tím že EDI žije, a můžou ho znova použít pro boj. Tohle bylo špatné, hodně špatné. Nevěděl, co má přesně čekat, ale cítil že to přijde brzy. Hlavní byl teď EDI.Nebyl tu v bezpečí, mohli ho tu objevit, a taky kvůli únosu Orbita, po něm půjdou. Všechno by přitom mohlo být o tolik lehčí, kdyby ho odhalili. Kdyby vzal telefon a ihned teď zavolal. EDIho přítomnost tady nebyla pro nikoho bezpečná. Teď už ne. A on musel chránit loď i všechny lidi na ní.

Through my soul - 31 část - Modré oči

2. srpna 2010 v 19:26 | StealthKaelly
Stealth 2  - Flight to home
Through my soul - Přes mojí duši
31. Modré oči

Bylo chladno, víc než chladno všude okolo. Nemohl najít nic co by mohlo přinést světlo, naději, a teplo do jeho života. Seděl na balkoně, a hlavou svěšenou dolů. Ztrácející se ve svých myšlenkách, lítostech a vzpomínkách. Tohle byla jeho vina, nechal zranit toho nejmilejšího, starostlivého, a pro něj nejdůležitějšího člověka. Slíbil si, že něco takového se už nestane. A ono se to stalo. A zranilo ho to. Zklamal. 
 
 

Reklama